Loading color scheme

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI KOHOUT HASIČSKÝ SERVIS s.r.o.

Vážený zákazníku,

dovolte mi představit Vám společnost KOHOUT HASIČSKÝ SERVIS s.r.o., která má ambice stát se Vaším poskytovatelem služeb v oboru požární ochrany, bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci.

Naše společnost vznikla 01.01.2019 „prodejem části podniku“ společnosti Petr KOHOUT-HASIČSKÝ SERVIS, která služby v oboru požární ochrany, bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci poskytovala nepřetržitě od roku 1990.

Služby poskytuje naše společnost prostřednictvím odborně způsobilých osob požární ochrany, techniky požární ochrany, odborně způsobilými osobami k prevenci rizik a ekology podniku.

Jednatelkou společnosti je paní Monika Míková, která u společnosti pracuje od roku 2010 a je zároveň osobou odborně způsobilou požární ochrany a odborně způsobilou k prevenci rizik. Společnost má celkem 5 odborně způsobilých osob nebo techniků požární ochrany, 4 odborně způsobilé osoby k prevenci rizik a jednoho ekologa podniku.

Společnost sídlí v Liberci, ale své služby poskytuje zákazníkům i v jiných krajích (Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.). Služby poskytujeme zákazníkům mnoha odvětví, a to jak soukromým, tak státním organizacím, např.:

 • Krajská knihovna v Liberci
  DECATHLON Liberec
  Divadlo F. X. Šaldy Liberec
  Regionální stavební s.r.o.
  EAH a.s.
  Faurecia Exhaust Systems s.r.o.
  OSAPO s.r.o.
  Zoologická zahrada Liberec

U některých zákazníků spolupracujeme při vytváření dokumentů pro systémy řízené dokumentace (např. OHSAS 18 001, ISO 45 001, ISO 14 001 apod.).